'CVC steekt 210 miljoen euro in theedivisie Lipton'

'CVC steekt 210 miljoen euro in theedivisie Lipton'

CVC Capital Partners steekt 210 miljoen euro in de worstelende theedivisie die de investeerder eerder voor 4,5 miljard euro van Unilever kocht, meldt de Financial Times. Het bekendste merk is Lipton.

De theedivisie, met ook onder meer Pukka-kruidenthee, verloor sinds de overname in 2022 een kwart van de omzet. Bovendien is er sprake van een hoge schuldenlast. In het Verenigd Koninkrijk loopt de theeconsumptie terug, omdat jongeren overstappen naar koffie. In de VS, China en India wordt wel meer thee gedronken, maar verliest de traditionele zwarte thee wel terrein.

Topman Marc Busain, die in oktober aantrad, komt woensdag met een herstelplan. Hij wil onder meer de onlineverkoop stimuleren en zich extra richten op snelgroeiende onderdelen als kruidenthee. 

CVC is ook eigenaar van onder meer parfumerieketen Douglas en horlogemerk Breitling.

Reacties 0


Schrijf een reactie


Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Dit artikel krijg je cadeau. Lees alles van RetailTrends voor slechts € 10,- (eerste maand).

Word member Of log in

Altijd op de hoogte van de laatste trends in de retailsector.

Schrijf je nu in voor de nieuwsbrieven van RetailTrends.

Er staan fouten in het formulier. Corrigeer je invoer en probeer het opnieuw.

Vul uw wachtwoord nogmaals in ter controle.

Je bent toegevoegd aan onze mailinglijst!

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!