HEMA krijgt ter gelegenheid van zijn 100-jarig bestaan een eigen munt. Het eerste exemplaar werd maandag geslagen bij de Koninklijke Nederlandse Munt in Houten.
HEMA-ceo Saskia Egas Reparaz verrichtte de eerste slag.
De HEMA-munt is ontworpen door de ontwerpsters van zowel de Koninklijke Nederlandse Munt als HEMA en toont bekende HEMA-producten zoals de tompouce, meegroeiromper, een sok en hervulbare lippenstift. Op de munt staat de tekst: '100 jaar liefde voor het dagelijks leven 1926 - 2026'.
De uitgifte bestaat uit een Nederlandse euromunt, die niet in circulatie komt, en een speciale penning. Op de voorkant van de penning staat een tompouce met een kaars, als verwijzing naar het jubileum. Op de achterkant staat in het midden het HEMA-logo, omringd door typische HEMA-producten.
"Met deze munt slaan we letterlijk een blijvende herinnering aan ons jubileumjaar", zegt Egas Reparaz.
De HEMA-munt is exclusief verkrijgbaar via de webshop van de Koninklijke Nederlandse Munt en kost 12,50 euro. Er zijn 6.000 exemplaren beschikbaar. HEMA-klanten kunnen 100 spaarpunten inwisselen voor een voucher, waarmee ze 2,50 euro korting krijgen op de munt.
Reacties 0