Word member

De Slegte koopt Vlaamse winkels terug

De acht Vlaamse winkels van Polare worden voortgezet onder hun oorspronkelijke naam De Slegte. Voormalig eigenaar Jan Bernhard de Slegte heeft de boekenzaken teruggekocht, zo werd dinsdag bekend.

"Omdat we nu niet meer van een Nederlands hoofdkantoor en een centraal gestuurde inkoopafdeling afhangen, zullen we wat betreft ramsj- en voordeelboeken sneller kunnen inspelen op de wensen van onze klanten", aldus een woordvoerder van de vestigingen. De eerste nieuwe voorraad is inmiddels in de winkels aangekomen.

De Vlaamse filialen vielen niet onder het Nederlandse faillissement van Polare. De aandelen van de winkels behoorden wel tot de boedel van de onderneming. De Slegte heeft winkels in onder meer Antwerpen, Gent en Brugge. Er werken in totaal ruim 40 mensen.

Reacties 0


Schrijf een reactie


Om te kunnen reageren dien je een account aan te maken of in te loggen.

Maak een gratis account aan Inloggen

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!