Word member

Intersport past augemented reality toe in app

Intersport gebruikt augmented reality in zijn nieuwe marketingcampagne. Voor deze campagne werkt de sportkledingketen samen met Adidas.

De campagne maakt gebruik van een app die augmented reality toepast. Hierdoor is het voor gebruikers mogelijk om de campagnetools te bekijken zonder dat zij een internetverbinding hoeven te gebruiken.

Zodra gebruikers een afbeelding of een voorwerp scannen met de app verschijnt er content op het scherm. Zo zien zij een Adidas-video wanneer zij de bijbehorende posters in de etalage van de winkels scannen en kunnen zij hun favoriete voetbalschoen scannen en winnen in de nieuwe voetbalfolder van Intersport. Daarnaast kunnen gebruikers van de app in de winkel op de foto met een virtuele versie van Arjen Robben.

Reacties 0


Schrijf een reactie


Om te kunnen reageren dien je een account aan te maken of in te loggen.

Maak een gratis account aan Inloggen

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!