Word member
Wehkamp kijkt naar België voor dc

Wehkamp kijkt naar België voor dc

Wehkamp overweegt distributieruimte bij te bouwen in het buitenland. “België zou dan voor de hand liggen”, zegt manager logistiek Sander Bolmer in De Financiële Telegraaf.

De webwinkel groeit naar eigen zeggen met tien procent per jaar. Daardoor is het distributiecentrum in Zwolle, dat in september vorig jaar open ging, volgens Bolmer over drie jaar alweer te klein. “Voorlopig hebben we nog veel te doen in ons logistieke proces”, aldus de logistiekmanager.

Het volledig geautomatiseerde dc, dat wordt gezien als een van de modernste ter wereld, blijkt het distributieproces niet te hebben versneld. Een retourzending had in het oude magazijn een doorlooptijd van een dag, nu van anderhalve dag. “Het is een behoorlijke uitdaging om dat omlaag te krijgen”, aldus Bolmer.

De bouw van het distributiecentrum kostte zo’n honderd miljoen euro. Het stelde Wehkamp onder meer in staat dit jaar te beginnen met sameday-delivery

Reacties 0


Schrijf een reactie


Om te kunnen reageren dien je een account aan te maken of in te loggen.

Maak een gratis account aan Inloggen

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!