Word member
Burger King heeft er duizend vestigingen bij

Burger King heeft er duizend vestigingen bij

Burger King kreeg er vorig jaar wereldwijd ruim duizend vestigingen bij. De Amerikaanse fastfoodketen heeft er nu bijna 19 duizend. Het was de sterkste groei in twintig jaar tijd voor Burger King, meldt moederbedrijf Restaurant Brands International (RBI).

Onder RBI vallen verder de formules Popeyes (kipgerechten) en Tim Hortons (koffie en donuts). De drie ketens hebben samen ruim 27 duizend restaurants. Binnen tien jaar moeten dat er meer dan 40 duizend zijn. Het moeten de meest geliefde ketens ter wereld worden, zegt ceo Jose Cil.

De omzet van Burger King groeide in het vierde kwartaal op vergelijkbare basis met 2,8 procent. In totaal groeide RBI met ruim acht procent tot 34 miljard dollar. Popeyes maakte met 43 procent in de plus een megasprong. Dat kwam doordat de chicken sandwich nogal in de smaak viel.

 

Reacties 0


Schrijf een reactie


Om te kunnen reageren dien je een account aan te maken of in te loggen.

Maak een gratis account aan Inloggen

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!