Word member
Albert Heijn voorlopig niet naar E-Commerce Nederland

Albert Heijn voorlopig niet naar E-Commerce Nederland

Albert Heijn heeft voorlopig geen plannen om zich aan te sluiten bij de nieuwe werkgeversvereniging E-Commerce Nederland. Dat bevestigt een woordvoerster na berichtgeving van Distrifood. "Het is mogelijk dat we daar op enig moment wel aanleiding toe zien."

Concurrent Jumbo liet maandag weten dat voornemen wel te hebben. Ook is de Brabantse supermarktketen van plan om nieuwe medewerkers van de onlinetak onder te brengen bij de e-commerce-cao.

Volgens financieel topman Ton van Veen van Jumbo is de huidige supermarkt-cao vooral geschikt voor fysieke winkels. Hij wijst met name op de toeslagen voor onregelmatigheid, voor werken in de avonden en in de weekenden. "De toeslagen zijn vanuit de winkel-cao misschien heel begrijpelijk, maar vanuit de onlinewereld niet meer", zegt hij tegen RetailTrends.
 

 

Reacties 0


Schrijf een reactie


Om te kunnen reageren dien je een account aan te maken of in te loggen.

Maak een gratis account aan Inloggen

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!