Word member

“Failliet niet hetzelfde als mislukken”

Ondernemers die failliet gaan krijgen te vaak onterecht het stempel mislukking. Dat stellen het ministerie van Economische Zaken en de bank ABN Amro. Op een bijeenkomst deze week stelden de partijen dat het goed voor de Nederlandse economie is als failliete ondernemers van hun stigma verlost worden, en een tweede kans krijgen. Op de bijeenkomst kreeg staatssecretaris Van Gennip van Economische Zaken het boek ‘Tweede Kans’ overhandigd.

ABN Amro-directielid Wietze Reehoorn: “Iemand kan briljant failliet zijn gegaan. Het is nu moeilijk, soms onmogelijk voor deze zakenmensen om een nieuw krediet te krijgen. Bij ons krijgen ze dat wel.”

De staatssecretaris wil in een nieuwe faillissementswet aanpassingen maken, die toegespitst zijn op deze problematiek. Ook riep ze betrokken partijen op vooral tijdig aan de bel te trekken, mochten zaken mis gaan.

Reacties 0


Schrijf een reactie


Om te kunnen reageren dien je een account aan te maken of in te loggen.

Maak een gratis account aan Inloggen

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!