Arket zet expansie voort met nieuwe winkel in Mall of the Netherlands

Arket zet expansie voort met nieuwe winkel in Mall of the Netherlands

Het Scandinavische modemerk Arket, onderdeel van de H&M Group, opent dit jaar zijn derde winkel in Nederland. De nieuwe vestiging komt in de Mall of the Netherlands in Leidschendam.

Wanneer precies de deuren openen, is nog niet bekendgemaakt. Arket is al aanwezig in Amsterdam en Den Haag, en zet met deze nieuwe locatie zijn fysieke expansie in Nederland voort.

“We zijn enorm enthousiast om onze uitbreiding in Nederland voort te zetten – een markt waar ons concept en onze collecties goed aansluiten bij de wensen van de consument,” aldus Pernilla Wohlfahrt, managing director van Arket.

Het merk begon als online concept en opende in 2017 zijn eerste winkel aan Regent Street in Londen. Arket is vrijwel het enige label binnen de H&M-familie dat zijn winkelnetwerk blijft uitbreiden. Later dit jaar opent de keten ook een nieuwe flagshipstore aan King’s Road in Londen.

Lees meer over de formules van de H&M Group in het artikel ‘Stagnerende omzet en dalend aantal winkels: hoe sterk is de H&M Group nog?

Reacties 0


Schrijf een reactie


Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Altijd op de hoogte van de laatste trends in de retailsector.

Schrijf je nu in voor de nieuwsbrieven van RetailTrends.

Er staan fouten in het formulier. Corrigeer je invoer en probeer het opnieuw.

Vul uw wachtwoord nogmaals in ter controle.

Je bent toegevoegd aan onze mailinglijst!

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!