Horecaketen Anne&Max lanceert voor het eerst een eigen koffielijn voor de supermarkt. De specialty coffee, ontwikkeld voor volautomaten, filtermachines en capsulemachines, is verkrijgbaar bij Ekoplaza.
Daarmee is koffie van Anne&Max voor het eerst buiten de eigen vestigingen te koop. "De ambitie van Ekoplaza op het gebied van biologische producten en kwaliteit sluit goed aan bij Anne&Max", meldt de horecaketen.
De lijn bestaat uit 8 varianten, verdeeld over espressobonen, gemalen filterkoffie en capsules. Alle varianten zijn biologisch en fairtrade gecertificeerd.
Anne&Max werd in 2005 in Haarlem opgericht door Wobbe van Zoelen en telt inmiddels 32 vestigingen in Nederland.
Deze week opende de horecaketen daarnaast zijn eerste to go-concept, op de Vrije Universiteit Amsterdam. Bezoekers kunnen er terecht voor onder meer biologische specialty coffee, verse sappen, ontbijt, sandwiches en salades.
Reacties 0