Word member

Eerste filiaal Marqt opent deuren

De nieuwe keten van verssupermarkten Marqt opent morgen haar eerste filiaal. De vestiging opent de deuren aan het Overtoom in Amsterdam. Een belangrijk deel van het assortiment in dit filiaal bestaat uit regionale producten uit Noord-Holland. Dat meldt Distrifood.nl.

De winkels mikken op welvarende Amsterdammers op zoek naar een kwalitatief goed aanbod. Uiteindelijk wil Marqt vijf vestigingen in Amsterdam. Daarna moet het concept worden uitgerold naar andere regio’s in Nederland, waarbij mogelijk eerst Rotterdam aan de beurt is.

Marqt wordt boven Albert Heijn gepositioneerd en heeft voornamelijk vers in het assortiment. Marqt is als concept ontwikkeld door oud-Ahold-manager Quirijn Bollen. De verse groente en het fruit komt van boeren uit de regio, terwijl voor het vlees wordt samengewerkt met de veehouders van Waterlant’s Weelde. Het assortiment wordt de komende weken verder uitgebreid. Volgens Bollen komen er veel buitenlandse producten in de winkel.

Reacties 0


Schrijf een reactie


Om te kunnen reageren dien je een account aan te maken of in te loggen.

Maak een gratis account aan Inloggen

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!