Word member
LiL.nl heeft een nieuwe eigenaar

LiL.nl heeft een nieuwe eigenaar

Woonwebwinkel LiL.nl is verkocht aan Hotels.nl-oprichter Kees Eldering. De webshop werd na een faillissement al doorgestart, maar was nog zoekende naar een permanente eigenaar.

De Groningse investeerder Diek Invest telde eerder twintigduizend euro neer en realiseerde een doorstart in afgeslankte vorm. De focus kwam te liggen op indoor living en het assortiment werd verkleind. Voor de investeerder was het al snel duidelijk dat de webshop weer verkocht zou worden. Nu is de verkoop afgerond en kan de wederopbouw van de woonwebwinkel verdergaan. Wat de precieze plannen zijn van de nieuwe eigenaar is nog niet bekend.

Een overnameprijs is niet bekendgemaakt. Het definitieve nieuwe onderdak voor LiL.nl volgt bijna een half jaar nadat de woonwebshop failliet werd verklaard. Lange tijd leek het goed te gaan met de webwinkel, die de omzet hard zag stijgen. Maar een uitzending van tv-programma Radar toonde problemen in de organisatie en een faillissement bleek onafwendbaar.

Reacties 0


Schrijf een reactie


Om te kunnen reageren dien je een account aan te maken of in te loggen.

Maak een gratis account aan Inloggen

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!