Word member
Sainsbury's zet 3500 banen op de tocht

Sainsbury's zet 3500 banen op de tocht

Bij het Britse supermarktconcern Sainsbury's staan 3500 banen op de tocht. De reorganisatie is bedoeld om winstgevender te worden. Dat maakt het bedrijf bekend bij de publicatie van zijn halfjaarcijfers. 

Als onderdeel van de reorganisatie gaan de versbalies voor vlees, vis en delicatessen in de supermarkten van Sainsbury's dicht. Ook sluit het gros van de vestigingen van dochterbedrijf Argos. De wijzigingen zorgen ervoor dat 3500 banen op het spel staan, al zegt het bedrijf zijn best te doen voor deze werknemers een nieuwe plek binnen het concern te creëren. 

Alle maatregelen moeten ervoor zorgen dat het supermarktconcern er financieel beter voor gaat staan. Sainsbury's zag het afgelopen halfjaar zijn omzet licht afnemen van vijftien miljard dollar naar 14,9 miljard dollar, te verklaren door de lage benzineprijzen en het feit dat mensen minder reisden door de lockdown. De nettowinst kwam uit op 301 miljoen dollar (334 miljoen euro).

 

Reacties 0


Schrijf een reactie


Om te kunnen reageren dien je een account aan te maken of in te loggen.

Maak een gratis account aan Inloggen

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!