Word member
RetailTech: Een outfit shoppen van een bushokje

RetailTech: Een outfit shoppen van een bushokje

Technologische innovatie stelt retailers en merken in staat klanten beter te bedienen. Ook tools die de business aan de achterkant efficiënter maken zijn in trek. RetailTrends geeft wekelijks een overzicht van drie opvallende innovaties uit binnen- en buitenland. Deze week: Wehkamp, Albert Heijn en Amazon. 

Wehkamp

E-commercegigant Wehkamp heeft deze week zijn najaarscampagne gelanceerd. Daarin is een speciale rol weggelegd voor een nieuwe feature: alle campagne-uitdingen zijn voorzien van QR-codes, waarmee alle producten te shoppen zijn. De tv-commercial en alle andere outdoor-reclame, zoals op bushokjes, zijn met smartphones te scannen. Daarbij komt men uit op de webshop van Wehkamp, waar mode- en livingitems direct kunnen worden aangeschaft. 

Amazon

Kleding kopen zonder af te rekenen: Amazon heeft zijn zogenoemde Just Walk Out-technologie sinds kort ook beschikbaar gemaakt voor het afrekenen van kleding. Naast kledingstukken, kunnen ook accessoires en schoenen kassaloos te worden afgerekend. 

Net als voedingsmiddelen en non-foodartikelen in de Amazon Fresh-winkels, hebben de artikelen in de winkel...

Verder lezen?

Word member en lees onbeperkt Premium

  • Onbeperkt toegang tot alle premiumcontent
  • Dagelijks het laatste nieuws in je mailbox
  • Toegang tot RetailTrends-events, exclusief voor members
  • Gratis vacatureplaatsingen op RetailTrends Jobs
  • Toegang tot contactgegevens in RetailTrends Connect
Word member - nu slechts €10

Al 2.500 bedrijven zijn onderdeel van de RetailTrends-community


of

Laat je mail achter en lees direct verder

  • Gratis toegang tot dit artikel
  • Dagelijks het laatste nieuws in je mailbox
Er staan fouten in het formulier. Corrigeer je invoer en probeer het opnieuw.

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!