Word member
Oprichter Snipes stopt als ceo

Oprichter Snipes stopt als ceo

Dennis Schröder is per direct de nieuwe ceo van sneakerketen Snipes. Hij volgt oprichter Sven Voth op, die nog tot eind 2025 in het bedrijf blijft.

Schröder is sinds april vorig jaar al in dienst bij Snipes als general manager voor Europa. Daarvoor bekleedde hij managementfuncties bij onder meer Nike en Puma. Oprichter Voth blijft voorlopig betrokken als founder en gaat zich focussen op onder meer expansie, wholesale en samenwerkingen. Vanaf 2026 doet hij een volgende stap terug en blijft hij alleen nog aan als adviseur.

De directie van Snipes is in korte tijd flink op de schop gegaan. Vorig jaar werden al een nieuwe coo en cro aangesteld. 

Voth richtte Snipes in 1998 op. De sneakerketen heeft meer dan 750 winkels in Europa en de VS. In Nederland zijn er zo’n 25 filialen. Sinds 2011 is Snipes onderdeel van Deichmann, waar ook de Nederlandse schoenenketen vanHaren  onder valt.

Reacties 0


Schrijf een reactie


Om te kunnen reageren dien je een account aan te maken of in te loggen.

Maak een gratis account aan Inloggen

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!