Word member
Coolblue opent 20ste winkel in Nederland

Coolblue opent 20ste winkel in Nederland

Het gaat om een voormalige locatie van BCC in Alkmaar.

Coolblue heeft sinds vrijdag 20 winkels in Nederland. De elektronicaketen opende een vestiging aan het Huiswaarderplein in Alkmaar.

Het gaat om een voormalige locatie van BCC, de elektronicaketen die 2 jaar geleden failliet ging. Eerder nam Coolblue al zijn intrek in voormalige BCC-panden in Amsterdam, Hengelo, Breda en Leeuwarden.

In totaal heeft Coolblue nu 37 winkels, waarvan 11 in België en 6 in Duitsland. Vorige maand opende de retailer een filiaal in het Duitse Münster en eerder deze maand volgde een vestiging in het Belgische Schoten. Binnenkort opent nummer 7 bij de oosterburen, in Hannover. In Duitsland ziet Coolblue nog veel groeikansen. De komende jaren wil de keten er nog tientallen winkels openen.

Verder lezen?

Word member en lees onbeperkt Premium

  • Onbeperkt toegang tot alle premiumcontent
  • Dagelijks het laatste nieuws in je mailbox
  • Toegang tot RetailTrends-events, exclusief voor members
  • Gratis vacatureplaatsingen op RetailTrends Jobs
  • Toegang tot contactgegevens in RetailTrends Connect
Word member - nu slechts €10

Al 2.500 bedrijven zijn onderdeel van de RetailTrends-community


of

Laat je mail achter en lees direct verder

  • Gratis toegang tot dit artikel
  • Dagelijks het laatste nieuws in je mailbox
Er staan fouten in het formulier. Corrigeer je invoer en probeer het opnieuw.

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!