Het Deense modemerk Pieces heeft zijn eerste winkel in België geopend. De nieuwe vestiging bevindt zich in winkelcentrum Waasland Shopping in Sint-Niklaas, meldt HLN.
Volgens het winkelcentrum koos Pieces bewust voor Waasland Shopping als uitvalsbasis voor zijn entree op de Belgische markt. In de winkel kunnen klanten terecht voor damesmode, denim en accessoires.
Pieces verdween in 2022 op meerdere plekken in Nederland, onder andere in Arnhem, Den Haag en Zwolle, maar keerde er later weer terug. Op dit moment heeft het merk 6 winkels in Nederland, te weten in Utrecht, Zwolle, Groningen, Alkmaar, Leeuwarden en Arnhem. Daarnaast exploiteert het 2 outletvestigingen in Amsterdam The Style Outlets en Batavia Stad.
Pieces is onderdeel van het Deense modeconcern Bestseller, waar ook merken als Vero Moda, Jack & Jones, Only en Selected onder vallen.
Reacties 0