Word member
'EasyShop in oktober live in alle markten'

'EasyShop in oktober live in alle markten'

De nieuwe onlinemarktplaats EasyShop moet in oktober van start gaan in alle 21 markten. Dat zegt oprichter en ceo Cas Paton in een interview met RetailTrends.

Bij de aankondiging van de nieuwe marktplaats begin juni werd nog gemeld dat consumenten vanaf het vierde kwartaal van 2026 online aankopen kunnen doen. Paton, die 10 jaar geleden het platform OnBuy oprichtte, ontwikkelt EasyShop samen met EasyGroup, het bedrijf van easyJet-oprichter Sir Stelios Haji-Iannou.

Nu is Paton concreter over de lancering: "Ik verwacht dat we in oktober live kunnen met EasyShop, in al onze markten. We voeren beide labels straks naast elkaar, elk met een iets andere propositie. Uiteraard zijn we heel erg benieuwd hoe easyShop in de markt presteert, met EasyGroup en Stelios erachter. We denken dat dit de Europese e-commerce kan veranderen."

EasyShop wordt ontwikkeld door het Britse e-commercebedrijf OnBuy en draait op het eigen OnCommerce-platform. Volgens EasyGroup wordt EasyShop een pure marketplace. Dat betekent dat de marktplaats zelf geen producten verkoopt en daardoor niet concurreert met de verkopers op het platform.

In dit interview met RetailTrends vertelt Cas Paton over de groei van OnBuy, de komst van EasyShop en zijn ambitie om met honderden handelsplatformen 'the world's first commerce network' te bouwen.

Reacties 0


Schrijf een reactie


Om te kunnen reageren dien je een account aan te maken of in te loggen.

Maak een gratis account aan Inloggen

Dit artikel krijg je cadeau. Lees alles van RetailTrends voor slechts € 10,- (eerste maand).

Word member Of log in

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!