Word member
Spar van start met sameday-delivery

Spar van start met sameday-delivery

Spar bezorgt vanaf deze week boodschappen die voor tien uur ’s ochtends besteld zijn dezelfde dag bij klanten thuis. Bij bestellingen vanaf vijftig euro rekent de supermarktketen daarvoor geen verzendkosten.

Op dertien winkels na is de service bij alle ondernemers van Spar beschikbaar. De retailer liet eerder al weten dit jaar al zijn winkels van een webshop met sameday-delivery te willen voorzien. Spar is de eerste supermarktketen in ons land die bestelde boodschappen dezelfde dag nog thuisbezorgt.

Albert Heijn liet onlangs weten weinig te zien in sameday-delivery. De marktleider heeft er wat kleine testen mee gedaan, maar is niet van plan om de dienst uit te rollen. Consumenten die per se dezelfde dag eten in huis willen hebben, hebben volgens general manager Selma Postma van AH Online veel alternatieven in de buurt, vertelde ze op E-commerce Live!. Ze ziet meer kansen voor sameday-delivery in de non-foodmarkt.

Reacties 0


Schrijf een reactie


Om te kunnen reageren dien je een account aan te maken of in te loggen.

Maak een gratis account aan Inloggen

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!