Univé sluit preventief alle winkels

Univé sluit preventief alle winkels

Univé sluit per direct al zijn winkels, in ieder geval tot 6 april. Het bedrijf wil het risico op coronabesmetting voor zijn leden en personeel voorkomen door fysiek contact zo veel mogelijk te vermijden.

"Onze leden kunnen telefonisch en online contact opnemen met Univé, we hebben onze capaciteit op deze kanalen verhoogd", aldus Ron Bavelaar, voorzitter van de raad van bestuur. Dat een afspraak op locatie de komende periode niet mogelijk is, gaat volgens de voorzitter niet ten koste van de service. "Het gezondheidsbelang van onze leden en medewerkers gaat boven alles." Eerder deze maand gingen de Brabantse Univé-winkels al op slot. 

De verzekeraar heeft 110 winkels in Nederland, die telefonisch bereikbaar blijven. Ook Coolblue, H&M en KPN sluiten (deels) hun winkels in verband met het coronavirus. Volg alle ontwikkelingen rondom het virus via het liveblog van RetailNews.

Reacties 0


Schrijf een reactie


Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Altijd op de hoogte van de laatste trends in de retailsector.

Schrijf je nu in voor de nieuwsbrieven van RetailTrends.

Er staan fouten in het formulier. Corrigeer je invoer en probeer het opnieuw.

Vul uw wachtwoord nogmaals in ter controle.

Je bent toegevoegd aan onze mailinglijst!