Word member
Ceo Andries Govaert: 'Makro Nederland wil de nul halen'

Ceo Andries Govaert: 'Makro Nederland wil de nul halen'

Makro Nederland bloedt al jaren en bloedt nog steeds. Maar ceo Andries Govaert en zijn team slagen er wel in om het bloeden te stelpen. Dit boekjaar – dat op 30 september 2024 afloopt – wil hij het operationele resultaat op nul hebben, en najaar 2025 is de ambitie om definitief zwarte cijfers te schrijven. “Zo ver is het nog niet. September wordt een heel belangrijke maand. Een fotofinish!”

Dat de operationele nullijn in zicht is, is al een hele verbetering met voorgaande jaren waarin het zwalkende Makro voortdurend werd geassocieerd met miljoenenverliezen. Sindsdien zijn de speculaties over een faillissement hardnekkig en daar moet Govaert sinds zijn aantreden als ceo in 2022 mee omgaan.

Voor hem staan de belangrijkste cijfers in het onlangs gedeponeerde jaarverslag van Makro Nederland over 2023 onderaan op pagina 5: het operationele resultaat dat in de 12 maanden tot en met 30 september 2023 op een verlies van €7,4 miljoen uitkwam. In het jaar daarvoor was het operationele verlies nog €13 miljoen.

“Dat is €5,6 miljoen minder operationeel verlies en dat zie je ook terug in het nettoverlies dat...

Verder lezen?

Word member en lees onbeperkt Premium

  • Onbeperkt toegang tot alle premiumcontent
  • Dagelijks het laatste nieuws in je mailbox
  • Toegang tot RetailTrends-events, exclusief voor members
  • Gratis vacatureplaatsingen op RetailTrends Jobs
  • Toegang tot contactgegevens in RetailTrends Connect
Word member - nu slechts €10

Al 2.500 bedrijven zijn onderdeel van de RetailTrends-community


of

Laat je mail achter en lees direct verder

  • Gratis toegang tot dit artikel
  • Dagelijks het laatste nieuws in je mailbox
Er staan fouten in het formulier. Corrigeer je invoer en probeer het opnieuw.

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!