Word member
Boerschappen mikt op 100 miljoen euro omzet in 2030

Boerschappen mikt op 100 miljoen euro omzet in 2030

Boerschappen wil rond 2030 een omzet van 100 miljoen euro bereiken. Dat zegt oprichter Stijn Markusse in een interview met RetailTrends.

De groep, waaronder ook No Waste Army valt, is momenteel goed voor circa 30 miljoen euro omzet en telt zo'n 150 medewerkers.

De groei moet volgens Markusse vooral komen door meer volume over de bestaande logistieke infrastructuur te laten lopen. "Als we nog 3 of 4 grote cateraars aansluiten op ons groothandelsmodel, gaat die omzet hard omhoog zonder dat de boer een complete nieuwe operatie hoeft in te richten", zegt hij.

Boerschappen wil zich daarbij zowel op consumenten als op foodservice blijven richten, idealiter met een omzetverdeling van 50-50. "Wel zal ons aanbod naar consumenten steeds meer verschuiven van vaste boxen naar wisselend aanbod boodschappen van de boer en No Waste Army-producten.''

Financieel moeilijke jaren
Boerschappen kende in het verleden ook financieel moeilijke jaren. Na een sterke groei tijdens corona kreeg het bedrijf te maken met een terugvallende markt en problemen rond de invoering van een nieuw IT- en CRM-systeem. In 2021 leed Boerschappen 1,5 miljoen euro verlies op een omzet van 6,5 miljoen euro en dreigde het geld op te raken. Onder meer 1.500 nieuwe klanten en grote B2B-contracten hielpen het bedrijf vervolgens uit de problemen.

Begin 2025 droeg Markusse de dagelijkse leiding over aan Drees Peter van den Bosch. De oprichter richt zich sindsdien vooral op het ontwikkelen nieuwe concepten en de verdere koers van het bedrijf.

Lees het interview met Stijn Markusse hier

Reacties 0


Schrijf een reactie


Om te kunnen reageren dien je een account aan te maken of in te loggen.

Maak een gratis account aan Inloggen

Dit artikel krijg je cadeau. Lees alles van RetailTrends voor slechts € 10,- (eerste maand).

Word member Of log in

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!