Word member
VanMoof: De Amsterdamse bubbel die barstte

VanMoof: De Amsterdamse bubbel die barstte

“Een reden om trots te zijn op de Nederlandse economie." Ongewoon lovende woorden van Matthijs van Nieuwkerk, tien jaar geleden, aan tafel van De Wereld Draait Door. Simpele en functionele fietsen met een strak design die binnen een paar jaar over de hele wereld werden verkocht: VanMoof had alles in zich uit te groeien tot een merk van wereldallure. Tot VanMoof een zorgenkind werd. Een reconstructie. 


VanMoof wordt in 2009 opgericht door de Nederlandse broers Ties en Taco Carlier. Met een simpel, maar succesvol idee: het ontwikkelen van de ideale stadsfiets. Zes jaar na de oprichting wordt het fietsenmerk uitgeroepen als een van de tien RetailRookies van 2015. 
 

Het bedrijf komt in datzelfde jaar in een volgende versnelling terecht: het concept opent in Amsterdam zijn eerste in een reeks flagshipstores, waar klanten kennis konden maken met de producten en koffie konden drinken in de koffiebar. Klanten kunnen er ook terecht voor ‘bike doctors’, die reparaties uitvoeren aan de fiets. 
 

Wereldmarktleider in spe

Dat VanMoof enorme ambities...

Verder lezen?

Word member en lees onbeperkt Premium

  • Onbeperkt toegang tot alle premiumcontent
  • Dagelijks het laatste nieuws in je mailbox
  • Toegang tot RetailTrends-events, exclusief voor members
  • Gratis vacatureplaatsingen op RetailTrends Jobs
  • Toegang tot contactgegevens in RetailTrends Connect
Word member - nu slechts €10

Al 2.500 bedrijven zijn onderdeel van de RetailTrends-community


of

Laat je mail achter en lees direct verder

  • Gratis toegang tot dit artikel
  • Dagelijks het laatste nieuws in je mailbox
Er staan fouten in het formulier. Corrigeer je invoer en probeer het opnieuw.

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!