Word member
De (on)zin van online marktplaatsen 

De (on)zin van online marktplaatsen 

RetailTrends belt iedere week met een expert over een opvallende actuele ontwikkeling. Deze keer: platformdeskundige Martijn Arets over marktplaatsen. 

Er gebeurt veel in het landschap van de marktplaatsen. Waar IKEA en Nike eerder al bekendmaakten te stoppen met verkopen via onlineplatformen voegde C&A zich daar onlangs bij aan toe. De kledingretailer stopt met de samenwerking met Wehkamp, Zalando en Amazon, omdat de resultaten ‘niet bevredigend’  waren. Daarom gaat het bedrijf zich richten op de groei van de eigen digitale kanalen. 

Er zijn ook retailers die het heft in eigen hand nemen en een eigen marktplaats oprichten. Dat deed Kruidvat bijvoorbeeld in het afgelopen jaar. Ook MediaMarkt heeft grote verwachtingen van het eigen marktplaatsmodel dat dit voorjaar opent. 

Wat is de (on)zin van verkopen via externe marktplaatsen en moeten...

Verder lezen?

Word member en lees onbeperkt Premium

  • Onbeperkt toegang tot alle premiumcontent
  • Dagelijks het laatste nieuws in je mailbox
  • Toegang tot RetailTrends-events, exclusief voor members
  • Gratis vacatureplaatsingen op RetailTrends Jobs
  • Toegang tot contactgegevens in RetailTrends Connect
Word member - nu slechts €10

Al 2.500 bedrijven zijn onderdeel van de RetailTrends-community


of

Laat je mail achter en lees direct verder

  • Gratis toegang tot dit artikel
  • Dagelijks het laatste nieuws in je mailbox
Er staan fouten in het formulier. Corrigeer je invoer en probeer het opnieuw.

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!